| dee00000 a întrebat:

Buna tu.am o problema cu facebookul: parola mi-a schimbat-o prietenul meu si eu tot incercam sa mi-o recuperez. nu am putut dar dupa ce mi-a dat parola nu mai pot sa intru imi da sa recunosc cativa prieteni iar dupa aceea trebuie sa bag emailul si sa astept sa imi trimita un cod prin email dar nu mai vine deja de ieri seara nu mi-a venit emailul.stiti ce as putea sa fac? sau daca e normal sa intarzie acest email. dau funda ajutooor. mersi

2 răspunsuri:
| gki1980 a răspuns:

Verifică la mail și în folderul de mesaje spam...

| deny1695 a răspuns:

Si mie mi s-a intamplat acest lucru dupa ce mi-am accesat contul dintr-o alta tara, iar cand am incercat sa intru din Romania nu mai mergea. A trebuit sa incerc de vreo 3 ori, ce-i drept.Eu zic sa mai incerci.Mie nu mi-au trimis niciun e-mail. Daca vezi ca tot nu merge, incearca sa iti schimbi parola. Sper ca ti-a fost de ajutor.happy