| simosimiii a întrebat:

Bună TPU, am o problemă cu laptop-ul... Am descărcat de pe internet Windows 7 și l-am instalat pe el, iar acum nu îmi merge nici un driver, nu pot să mă conectez la wifi, nu recunoaște nici USB. Menționez că nu am un alt PC la dispoziție să încerc ceva, nici CD sau stick cu drivere, ce aș putea să fac? Fundă

3 răspunsuri:
| Intruder19 a răspuns:

Ce laptop ai? Pe modelele mai noi merge instalat doar windows 10.

| Wr3nch a răspuns:

Normal ca nu, doar 10 le descarca automat. Cauta pe telefon modelul laptopului, decarca drive-ul pentru wifi sau ethernet si il copiezi cu cablu usb.

| flixbuster a răspuns:

Du-te pe site-ul producatorului si cauta suportul pentru modelul tau. Daca nu are acolo drivere de Windows 7 ci doar Windows 8 si/sau Windows 10, ar trebui sa-ti fie clar.