| PinkHD3 a întrebat:

Buna TPU.
Am o problema cu laptopul.
As vrea sa fac windous-ul si cand trece de setup imi spune ca am un virus in laptop.
Cum as putea proceda sa scap de virus?
Funda

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca este intr-adevar virus (si este posibil), scapi de el doar prin reformatarea hardului. Oricum faci instalare, asa ca e chiar mai bine sa-l cureti.

| miTzuliK93 a răspuns:

Sigur un virus? Sau e o eroare pur si simplu? Ai posibilitatea de a face o poza sa vad si eu ce e, mai exact? Ca presupun ca in Windows nu mai poti intra...

| PinkHD3 explică:

Imi zice asa
File i2omp caused an unexpe error 256 at linem3540 in d /xpsp / base / boot / setup / setup.c.
Iar la un alt windous xp imi ca fisierul este corupt sau este un virus.

| K0sti a răspuns (pentru PinkHD3):

Unitatea optica proasta, nu citeste bine, sau CD-ul prost facut, sau zgariat!