| GreenBubble a întrebat:

Am o problema cu laptopul, de cateva zile incoace cand deschid ceva scoate un sunet ciudat ca si cel pe care il scot difuzoarele boxelor cand bazaie iar la Disk usage se duce pana la 100%. Laptopul e aproape nou, are doar cateva luni de cand l-am luat.L-am luat direct din magazin, am garantie la el dar nu as vrea sa-l duc acum pentru ca nu stiu exact cat o sa-l tina si am nevoie de el acum. Am observat ca daca ii dau disable la placa de sunet sunetul inceteaza si disk usage e normal nu mai e 100% deci banuiesc ca este vorba de difuzoarele lui care scot sunetul ala sau o problema cu placa de sunet.As vrea o parere daca se poate.
(^_^) Multumesc!

1 răspuns:
| lpavel a răspuns:

Descarca acest program sa vezi daca HDD-ul e intr-o stare buna : CrystalDiscInfo! Daca e OK atunci vezi sa instalezi drivere originale! Pentru ca daca nu e compatibil unul ai astfel de probleme! Bafta!