| luc a întrebat:

Salut am o problema cu recuperarea unei parole de yahoo.
Acum cateva zile am incercat sa ma loghez pe un cont de Yahoo dar am constatat ca nu mai stiu parola. Asa ca am mers la recuperare parola si aici apare problema. Ori ce combinatie de caractere asi scrie imi zice ca contine o parte din numele meu sad
....si nu ma lasa sa o schimb. Ce poat sa fac?

4 răspunsuri:
| luc explică (pentru Nelu62):

Am rezolvat pana la urma am folost app de android ca sa imi recuperz parola acolo nu are acel bug

| adryang78 a răspuns:

La recuperarea parolei pe Yahoo ti se cere sa raspunzi la niste intrebari pe care le-ai setat cand ai creat contul. Ai raspuns la ele?

| luc explică (pentru adryang78):

Da si tot acelasi rezultat