| Feilinger_Siegfried_1993 a întrebat:

Buna TPU am o problema cu pc..nu-mi recunoaste niciun fel de port usb am intrat in device manager in serial bus si am gasit un unknow device si am dat sa-mi caute un driver ceva si nimic happy am windows sp 2

5 răspunsuri:
| horia2012 a răspuns:

Instaleaza placa de baza. Trebuie sa ai CD cu toate driverele. Daca nu ai, reinstaleaza Sistemul. Sau incearca si
instaleaza driverele separat:
http://download.kappa.ro/action__file/action__license/id__1/file__1232
(te duci pe sunt de acord)
Dupa instalare, Restart.

| Axys a răspuns:

Schimba windosul pune un sp3

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie sa-ti instalezi softul pentru USB. La mine se numesc "Universal Serial Bus". Ai windows xp, nu iti instaleaza automat USB-ul. Trebuie sa il instalezi singur.

Daca problema persista, e posibil sa-ti fi stricat portul usb. Dar nu trebuie sa-ti faci griji, o placuta cu 3 usb-uri pentru un calculator te ajunge la 10 Lei.

| Feilinger_Siegfried_1993 explică:

Am instalat windows sp3 si intampin aceeasi problema in schimb stickul mi-l citeste