| Goddessss a întrebat:

Am o problema cu Youtube-ul.
Stiti butonul ala rosu care apesi pe el si poti sa dai la un minut specific la un video?(de exemplu videoul are 5 minute si eu vreau sa dau la 2:23) ei bine... acum trebuie sa trag de el ca sa ajung la un anumit timp si ma enervează. Acum câteva ore doar il apăsam si acum înainte de actualizare trebuie sa il trag ca sa ajung unde vreau. Ce sa fac!?
e ft enervant

5 răspunsuri:
| Celcestietot a răspuns:

Pe ce device esti, pe PC, telefon etc? Daca esti pe PC, ce browser folosesti?

| Goddessss explică (pentru Celcestietot):

Pe telefon. Ma enerveaza de mor...

| Goddessss explică (pentru Celcestietot):

Te rog ajuta ma daca poti. Pana ieri era obisnuit si acum e asa de nașpa.
Pe celalalt telefon este ok...

| Celcestietot a răspuns (pentru Goddessss):

Ok. Ai putea sa actualizezi aplicatia, iar daca nu merge sa stergi taskurile (care ruleaza pe fundal) sau sa resetezi telefonul (nu la setarile din fabrica). Cu placerewinking!

| TheMadKing a răspuns:

Asta e, poti incerca sa descarci o versiune mai vechi de YouTube de pe google.