| stfbaaa a întrebat:

Buna!
Am o problema cu receiver-ul de la digi.
S'a luat curentul de vreo cateva ori..si stiti voi apare butonul rosu acolo..si normal cand il apesi la telecomanda, iti apar canalele, si cand apesi iar, iti apare ceasul.
Bun. faza e ca s-a blocat de ceva timp pe butonul rosu, si nu primeste canalele..nu se intampla nimic.Pot sa apas pe orice si nu se intampla nimic.Ce ar trebui sa fac?
dau fundahappy

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cheama-i pe cei de la digi.

| Consultanta2012 a răspuns:

Suna la departamentul de relatii cu clientii DIGI iar ei iti vor oferi ajutor specializat.