| Andreea555012 a întrebat:

Am o problema. De curand am cumparat un laptop ( nu are rost sa spun de la ce firma e ). Acasa am un router pe care il folosesc de cateva luni pentru tableta. Problema este ca o saptamana routerul a mers, nu pot sa zic perfect pe laptop, dar a mers destul de ok. Acum nu ma mai pot conecta la nicio retea de internet de pe laptop, in timp ce pe tableta am un semnal foarte bun. De ce nu mai merge internetul pe laptop? Funda.

3 răspunsuri:
| doctorandus a răspuns:

Poate ai apasat butonul de dezactivat WiFi.

| Andreea555012 explică (pentru doctorandus):

Cand deschid laptop-ul imi apare semnul acela care indica semnalul la wi-fi, dar pe el e un X

| NeaPopa2015 a răspuns:

Are virusi, scaneaza.