| alecs14alecs96 a întrebat:

am o problema din Windows, cu tastatura. daca apas anumite taste imi activeaza diferite chesti si imi da restart la PC, ma puteti ajuta? Nu vreau sa reinstalez wind. deoarece am cateva chesti pe care nu vreau sa le pierd! Va multumesc mult!

7 răspunsuri:
| Issabela26 a răspuns:

Mai vezi poate a ramas apasat vreun buton. si eu am patit asa si ramansese un buton apasat. daca nu salveaza ce iti trebuie pe un stik si reinstaleaza windosu dar uitet atent la tastaturawinking

| alecs14alecs96 explică (pentru Issabela26):

Am vreo 60-65 de GB de fisiere laughing, pe ce stick ziceai sa le salvez? Nu nu este nici un buton apasat! e ceva din wind. sunt 100% sigur

| Raizen69 a răspuns:

Ai instalat driverele tastaturi?

| alecs14alecs96 explică (pentru Raizen69):

Nu are drivere! am tastatura asta de ceva timp, insa a umblat cineva la pc, ca am fost 2 zile plecat big grin

| mynight a răspuns:

Ce taste apesi mai exact?

| alecs14alecs96 explică (pentru mynight):

Back-space imi inchide pc-u si mai era o tasta, alt-ul imi activeaza caps-lock-ul, space imi intra in nu stiu ce prostie straight face

| mynight a răspuns:

Ai incercat cu alta tastatura? Se intampla sa se apese o gramada de taste daca ai scapat ceva suc cu zahar care se scurge pe contacte. Daca nu merge nici cu alta tastatura du`te in device manager si da`ti un reset. Bafta