| redirect a întrebat:

am o problema in legatura cu Youtube-ul de pe smart tv. Daca stiti ce are ca rog sa ma ajutati. Las un link cu problema.

https://imgur.com/fTCSOTh

Multumesc!

3 răspunsuri:
| Bizon95 a răspuns:

Verifica data din tembelizor, daca e destul de diferita poate sa iti dea erori si sa nu le arate asa ca iti da o tampenie aiurea si poti sa ghicesti daca poti!

| PainTech a răspuns:

Este aplicația originala YouTube sau doar un browser or care ai căutat "YouTube"?

| redirect explică:

Am rezolvat, trebuia sa ii dau din nou Prima instalare?, multumesc ori cum?