| costisuruniuc a întrebat:

Am o problema legata de camtasia studio 8 nu se executa dau click, dublu click, enter da nu porneste am dat la task manager si apare acolo procesul da intr-o sec dispare. L-am si reinstalat e original. Am windows 7 ultimate x32. Am avut windows 7 home premium x64 si atunci mergea.

4 răspunsuri:
| Kampion a răspuns:

Asa s-a intamplat si cu al meu, da restart la calculator ca nu este obisnuit pe computerul tau.

| Sarcasticu a răspuns:

Vezi că poate programul rulează pe Windows 7, 64 biți. Poate de aceea nu îți intră în program. happy

| costisuruniuc explică (pentru Sarcasticu):

Ar da eroare asa da eu l-am instalat pe x32

| Sarcasticu a răspuns (pentru costisuruniuc):

Atunci Încearcă asta:

Întră în Computer - System Properties - Advanced system settings - Tab-ul Advanced - Perfomance Settings - Data Execution Prevention - Bifeaza a doua ( Turn on DEP for all programs...) și adaugă programul, dai appy, ok și restart și vezi dacă îți merge. happy