| xFoxxy a întrebat:

Buna TPU am o problema legata de facebook am facut doua pagini si vreau sa stiu cum pot sa le sterg vreun un raspuns complet cum sa sterg paginile Multumesc!

Răspuns Câştigător
| ExpertCompanyGroup a răspuns:

Du-te pe pagina pe care vrei sa stergi, alege Admin Panel, Click pe Edit Page, alege Manage Permissions si dai click pe Delete pNumele paginii tale]

| xFoxxy explică (pentru ExpertCompanyGroup):

Facebook-ul meu este in Romanahee hee

3 răspunsuri:
| sweetL3 a răspuns:

Nu poti sa iti stergi contul d facebook doar sa il dezactivezi :D sper sa te ajute link-ul asta :http://www.facebook.com/note.php?note_id=12549628421410

| ClauditzaaTa a răspuns:

Heeei happy. Intri pe pagina respectiva, e un dreptunghi sus de tot in care scrie editeaza pagina. De acolo dai pana jos si scrie sterge pagina ...cum se numeste pagina. Sper ca te-am ajutat:*:*!