| Coss071 a întrebat:

Am o problema legata de tastatura și mouse! Problema este ca deși am tastatura și mausul conectate la calcultor nu merg. Ce trebuie sa fac sa meargă? Țin sa precizez ca am curățat porturile și capetele usb, am de one tat și reconectat cablurile, am băgat usburile în porturile corecte și nu merge. Vreu un răspuns am de editat ceva rapid.

5 răspunsuri:
| VasileGogulina a răspuns:

1. Ce windows ai?
2.Probabil e ceva din Device Manager, intra si vezi daca macar sunt depistate ca periferice
3.Ai incercat alta tastatura, probabil e stricata sau ceva..nush

| Coss071 explică (pentru VasileGogulina):

1.10
2.nu pot umbla ca nu merge tastatura și nici mausul
3.am încărcat și nu a mers

| VasileGogulina a răspuns (pentru Coss071):

Ai incercat sa le conectezi la un alt PC, macar sa stii daca problema e de la Windows sau de la periferice

| Coss071 explică (pentru VasileGogulina):

Nu am un alt pc

| VasileGogulina a răspuns (pentru Coss071):

Poate la un prieten. Daca nu e este de la periferice probabil la porturi