| Krissuu a întrebat:

Buna TPU am o problema mi-am uitat parola de la yahoo. messanger si nu mai pot sa intru pe mess aveti idee de vreun program de sparge de parole dar care sa meraga daw funditaa mercii

Răspuns Câştigător
| beatrice9849 a răspuns:

Buna! Cand deschizi yahoo, jositi apare cu litere mici"Ti-ai uitat parola?", dai click pe el si mai departe trebuie sa raspunzi la intrebarile pe care le-ai pus cand ti-ai creat contul si iti schimbi parola.
Sper ca te-am ajutat.

2 răspunsuri:
| wj a răspuns:

Nu exista asa ceva, fa alt id si incepe sa adaugi prieteni! tongue

| amusername2 a răspuns:

Dai la "Forgot password". Te va redirectiona pe o pagina unde poti sa iti schimbi parola. Funda?