| MoMoScumpik a întrebat:

Buna TPU.am o problema pe You tube.Cand vreau sa vad un videoclip, imi apare pagina cu toate(e pagina normala, comentarii tot bine)dar la videoclip apare doar o imagine NEAGRA complet, nu apare nimic, nici pentru play/pauza, nici reclame, nici pentru sonor NIMIC. e complet negru. vreau sa spun ca mi se mai intampla chestia asta inainte dar isi revenea imediat.acum nusi revine. dau funda pentru cine ma ajuta:*

3 răspunsuri:
| LoOvE a răspuns:

Trebuie sa-ti insaltez Adobe Player.

Scri pe google Adobe player downoad free si dai pe prima pagina.Instalezi,urmezi pasii apoi mergi pe yotube si gata.

Poate ti l-ai sters din greseala din pc si de aia. Youtube nu merge fara acest program.

Succes! Sa ma anunti ce ai facut!

| Notyabusinessm8 a răspuns:

Instaleaza Adobe Flash Player (ultima versiune)

| Crixy a răspuns:

Vezi daca ultima versiune de flash instalata,incearca cu alt browser(Firefox,chrome, etc) sa vezi de face la fel.
Ce browser folosesti? de obicei se rezolva acest lucru stergand tot din memoria browser-ului, gen "clear private data" in Firefox la options, sau "clear browsing data" in options-under the hood asta in Google Chrome.