| Steff7100 a întrebat:

Am o problema urgenta!
Va rog sa ma ajutati daca puteti.
astazi am umblat pe telefonul meu, care este un Samsung galaxy s3 apoi l-am lasat pe masa, si dupa cateva ore cand am vrut sa umblu pe le nu mai functioneaza.
Nu se mai aprinde, nu reactioneaza la nici o comanda, am apasat pe toate butoanele, l-am bagat la incarcat, i-am scos bateria si am bagat-o la loc si tot asa.
Va rog sa mi spuneti de la ce ar putea face asa crying(((.
Si cum as putea sa-l fac sa mearga. exista vreun program pe calculator sau ceva de genul...
Va rog din suflet sunt disperata.

5 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Lasa-l la incarcat cateva ore si gata.

| Costyyyyo a răspuns:

Probabil ca l-ai epuizat. Lasa-l la incarcat si fii cu bagare de seama a doua oara. Nu-l stoarce de viata(baterie) nici tu daca te-ar obliga cineva sa fugi o zi intreaga, la un moment dat nu vei mai reactiona...vei cadea si vei sta ceva timp...(este ca si cum a LEȘINAT telefonul.Isi va reveni cu putina odihna si curent electric.

| Steff7100 explică (pentru Costyyyyo):

Nu l-am epuizat... astazi am stat chiar putin pe el. nu ca in alte zile.
esti sigur ca aceasta este problema?
mie mi se pare putin ciudat ca s-a oprit asa dintr-o data + ca atunci cand l-am lasat pe masa functiona.
oricum iti multumesc frumos de raspuns

| Costyyyyo a răspuns (pentru Steff7100):

Eu am un Galaxy S4 si cand il forțez o perioada de timp, asa face...dar isi revine dupa o portie buna de electricitate. Funda?

| Steff7100 explică (pentru Costyyyyo):

Cam cat timp il lasi la incarcat?