| Pepyo a întrebat:

Am o probleme am avut virusi pe pc si am incercat sa resetez windows 10 la sfarsit a spus ca a aparut o probleme si am selectat sa ruleze wind normal. Acum se porneste si se opreste si tot asa ini apare doar chestia msi pe care o am si pe sidiul cu care am primit pc Va rog ajutqtima

6 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Cheama unul care se pricepe...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Reinstaleaza sistemul de operare, iar la momentul cand trebuie sa faci reinstalarea, fa-ti partitiile,, bebelus ''.
Achizitioneaza-ti un antivirus cu licenta reala.
Daca acel CD, este cu licenta reala Microsoft, este bine, in caz contrar, te vei mai intanli cu aceasta problema.

| LinxCont a răspuns:

E bine de reinstalat windows-ul. E mai usor decat de reparat.

| iwefgOficiall a răspuns:

Ai schimbat ceva hardware la componente.

| CocoCosty2000 a răspuns:

Buna parerea mea e ca are ceva hardul

| iwefgOficiall a răspuns (pentru CocoCosty2000):

Salut daca avea ceva hardul nu ai gasea dupa ce sa buteze dar din moment ce ai arata logoul de la msi poate sa fie ceva din rami sau sursa.
Zimi ce ai desktop sau un mini sistem de birou.