| doareu876345 a întrebat:

Am o tableta, Allview Viva 1003G. Tableta este noua, folosita maxim 5 ore. Astazi mi-a aparut un fundal negru cu scris galben despre datele tabletei, model, kernal ver, build time etc. am incercat sa ii dau restart, dar nu merge. Ce as putea face sa iasa din acel fundal negru?

7 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Suna a recovery mode. Nu ai optiuni selectabile pe ecran de reboot sau exit?

| doareu876345 explică (pentru Wr3nch):

Nu

| Wr3nch a răspuns (pentru doareu876345):

Atunci solutia e inapoi la magazin daca e noua sau la un service daca nu e.

| Zuzu1991 a răspuns:

"acum 13 ore | doareu876345 a întrebat:
Buna TPU. Am o tableta, Allview"

m-ai pierdut... DEFINITIV!
Allview si te astepti sa mearga... dar CUM iti permiti asa ceva?!?
incredibil d'omle!

| doareu876345 explică (pentru Zuzu1991):

Am mai avut telefoane/tablete si au fost foarte buna

| Zuzu1991 a răspuns (pentru doareu876345):

Am gasit 500lei pe jos... odata
nu ma face norocos toata viata, ci doar odata tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai tinut apasat pe alte butoane?