| Stefy_Stefania_2000 a întrebat:

Am o tableta Asus Memo Ped HD 7 si de 2 zile s-a blocat taci scrim- ul de pe ea a costat 2000 lei si nu stiu ce sa fac! Am deschis-o si inchis-o dar tot nu merge! Va rog sa ma ajutati! Multumesc! :*******
(celor care ma ajuta)

Răspuns Câştigător
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
pai nu se afla in garantie? daca ai actele, inclusiv garantia, te poti adresa direct in magazin de unde ai achizitionat produsul.
O zi bunahappy

6 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Daca ai garantie, atunci acolo se rezolva.
Cateva observatii:
1. se numeste touch-screen.
2. nu a costat 2000 lei. la 2000 lei luai ipad sau alta "racheta" memopad hd 7 a costat maxim 700-800 lei.

| alinaalin955 a răspuns:

Vezi poate are buton de reset.
O gaurica mica pe spate pe undeva, bagi o scobitoare si isi da restart. Poate isi revine.

| Stefy_Stefania_2000 explică (pentru alinaalin955):

Am incerca si nu isi revine merdi pentru raspuns!

| Stefy_Stefania_2000 explică (pentru alinaalin955):

Am cumparat-o de pe Emag.

| Constantin_Butnaru_1985 a răspuns:

Du-o la garantie