| Ioana7398 a întrebat:

TPU! Am primit un site de la facultate unde o sa se posteze anumite informatii despre note, site-ul se numeste people soft. Am primit user-ul si o parola formata dintr-un cod, pe care am schimbat-o, mi-am notat parola, deci stiu sigur care e, dar nu ma pot conecta, prima data cand am intrat pe site chromul m-a avertizat ca versiunea site-ului nu e suportata de website. Scrie ca user sau parola incorecte si cazul in care nu o introduc bine, nu exista pe site nici o alta posibilitate sa o recuperez. ce ar trebui sa fac?

1 răspuns:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

1.Incearca si cu un alt browser, de ex. Mozilla Firefox.
2. Daca nici cu acesta nu merge va trebui sa te interesezi la facultatea ta, poate site-ul nu este inca functional, are defecte, se poate intra doar cu un anumit browser, etc.