| qwerty101010 a întrebat:

Am un stick de memorie de 8 GB si acum ceva timp am pus o expansiune de la "The Sims 2" care se insta cu daemoon tools lite. La un moment dat nu am mai avut nevoie de aia si am vrut sa o sterg, dar nu a mai mers si de atunci tot incerc sa o sterg si degeaba. Cine stie cum pot scapa de acel folder de acolo? Cel mai bun raspuns primeste fundita. Multumesc anticipat >big grin

Răspuns Câştigător
| Klaudiu214 a răspuns:

Pai dai click dreapta pe stick si dai la format, selectezi (Quick Format) iar dupa start si gata bafta!

| qwerty101010 explică (pentru Klaudiu214):

Daca selectez asta se va sterge totul de pe stick, nu? Dar am inteless ca daca il voi formata ii va lua din memorie thinking

| Klaudiu214 a răspuns (pentru qwerty101010):

Nu, se sterge absolut tot ce ai pe stick si atat.

| qwerty101010 explică (pentru Klaudiu214):

Ok, multumesc frumos!

6 răspunsuri:
| AxelBv a răspuns:

Da-i Unmount din daemon tools apoi poti sa-l stergi.

| qwerty101010 explică (pentru AxelBv):

Pai jocul nu mai este in daemoon tools.

| AxelBv a răspuns:

Http://www.softpedia.com/get/System/System-Miscellaneous/Unlocker.shtml instaleaza asta si da-i delete cu programul asta.