| Nadya21 a întrebat:

Am si eu nevoie de putin ajutor din partea voastra. Deci, eu am un telefon Samsung 5610. Si la el nu am primit cablu de date, stiti chestia aia care se baga la uninate pentru a lua lucruri din PC sau sa transmit din telefonul meu in PC. Ma rog deci nu am primit chestia asta. Dar am primit odata cu cardul de memorie care este de 8 GB o chestie ca el dar mai mare. Mi s-a spus ca aceea chestie se baga la unitate si face exact acelasi lucru ca si cablul de date. Dar ideea este ca nu stiu unde sa-l bag. Va rog ajutati-ma. Funda!

Multumesc anticipat!

3 răspunsuri:
| AlinKun a răspuns:

Ai primit un adaptor usb sau un dispozitiv bluetooth?

| Nadya21 explică (pentru AlinKun):

Cred ca adaptor. dar nu stiu sigur. seamana cu cardul de memorie doar ca e mai mare iar cardul de memorie se baga in el. iar el in unitate dar nu stiu unde sa-l bag

| AlinKun a răspuns (pentru Nadya21):

Il bagi pe un slot usb cum ai conecta un stick