| Dorin_Rosu_1997 a întrebat:

Buna TPU...
Am si eu o intrebare am cumparat o antena clasica pentru la tara si am pus-o la 5 m inaltime si nu prind decat tvr1 si tvr2, astea le pot prinde si cu o sarma dar eu vreau si protv sau antena 1 ce pot sa fac...
dau funda!

3 răspunsuri:
| mont a răspuns:

Posturile alea nu emit in zona ta terestru probabil. Singura solutie este o antena satelit sau abonament la un provider de televiziune prin cablu.

| Nelu62 a răspuns:

Pro tv, antena 1, ... emit prin satelit. Ai nevoie de un sistem cu antena parabolica.

| Dorin_Rosu_1997 explică:

Prind si antena 1 dar foarte in purici cred ca trebuie pusa mai sus