| Cryss29 a întrebat:

Buna TPU am si eu o intrebare am un Lenovo y580 nu gasesc deloc driverul de la network controller si nu pot folosi wifi imi cere driverul si el este instalat poate cineva sa ma ajute multumesc

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Descarca de aici driverele de care ai nevoie.http://support.lenovo.com/......etail.page

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Driverul poate sa fie instalat atata timp cat nu se potriveste nu o sa iti mearga

| Cryss29 explică:

Chestia este ca driverul este instalat chiar si de pe site de la ei l-am luat si am dat si repair tot ce se putea si tot nu vrea imi zice cand intru in programul pentru wifi numit WIMAX driver not found nu stiu ce sa mai fac... am instalat toate driverele doar ala cu wifi nu pot sa il fac sa mearga