| Bogdannn4x a întrebat:

Imi poate spune cineva unde gasesc driverul wifi de la pavilion 15-p050sq? Pe site este doar cel de la placa de retea. Am downloadat un driver de la Lenovo si wi-fi-ul nu merge bine deloc, am semnal full si speed : 19.5 mbps.

2 răspunsuri:
| valentin75 a răspuns:

Salut! Pentru acest driver poti folosi Driver Booster, download, install, scan, install driver.

| Thebestkiller a răspuns:

Uite aici de pe site-ul oficial al celor de la Hp http://h10025.www1.hp.com/......reCategory
Daca nu e de folos linkul mai cauta tu dar pe site-uri oficiale, ori la HP ori la firma placii wireless.Succes!