| alinutastraub a întrebat:

Buna, TPU!
Am si eu o intrebare: daca de exemplu pe Instagram intr-un story am taguit o persoana cum pot vedea cine a dat click pe tagul respectiv?
Raspuns urgent ofer funda.

6 răspunsuri:
| CM7YRE a răspuns:

Nu poti vedea cine iti da click pe un tag in story, poti doar vedea cine ti-a vizualizat story-ul.

| alinutastraub explică (pentru CM7YRE):

Am aflat ca daca iti faci cont de afaceri poti. Multumesc frumos oricum!

| alex15ccc a răspuns:

"taguit"... un nou verb in dex?

| alinutastraub explică (pentru alex15ccc):

Da, un nou verb in Dex. Daca ai venit aici sa ma corectezi, poti pleca. Multumesc!

| Edmonds2342 a răspuns:

Nu poți vedea. Tot ce poți vedea este cine anume a văzut story ul respectiv, nu și cine a întrat pe contul persoanei care are tag în story. Fundă? big grin

| alinutastraub explică (pentru Edmonds2342):

Am aflat recent ca poti vedea daca iti faci un cont de afaceri. Multumesc frumos oricum!