| Nicoleta_Eliza_1998 a întrebat:

am si eu o intrebare. Daca nu ti se vad clar videoclipurile si filmele online,adica nu se incarca in timp real imaginea cu sunetul, ce trebuie facut? imi trebuie un anumit program?

Răspuns Câştigător
| dannyel86 a răspuns:

Instaleaza ultima versiune de driver pentru placa video, Adobe flash player, Directx compatibil cu sistemul tau.

2 răspunsuri:
| dannyel86 a răspuns:

Clipurile online se incarca greu din cauza vitezei de la internet sau a performantei scazute a sistemului hardware. Simpla solutie e sa deschizi clipul, sa pui pauza 5 minute sa se incarce banda, apoi sa reiei vizionarea, care va fi normala ca imagine si sunet. Asta depinde de la site la site si dupa cum se incarca banda de rulare sau nu.

| Nicoleta_Eliza_1998 explică (pentru dannyel86):

Pai nu asta e problema, ca pana acum mi au mers ok, dar de cand mi am formatat calculatorul nu mai merge si ma gandeam ca ar putea sa fii fost un program pe care acum nu l am mai instalat...

| dannyel86 a răspuns (pentru Nicoleta_Eliza_1998):

Instaleaza ultima versiune de driver pentru placa video, Adobe flash player, Directx compatibil cu sistemul tau.