| iDasTaN a întrebat:

Am si eu o intrebare legata de Samsung Galaxy Ace.
Mi-am loat telefonul, mi-am pus 5 euro cu optiunea SMS nelimitat, net, minute etc. si cand sa dau pe net...surpriza nu merge. M-am dus inapoi la Orange si mi-au pus setarile. Pe moment mergea... dar cand am ajuns acasa si am vrut sa dau pe net. imi zice: web page not available. Intru pe orange(pe site)si imi merge. Am crezut ca si-a revenit dar cand sa dau inapoi pe google imi face aceeasi chestie. Putin ajutor?

Dau funda si sper sa fi pus bine categoria. happy

Răspuns Câştigător
| Ina_7071 a răspuns:

Asa am patit cu un Nokia c3-01 dar pe cosmote.Am sunat la relatii cu clientii si mi-ai trimis ei niste setari automate.Incearca asa.

2 răspunsuri:
| pishpi4u a răspuns:

Uita-te la setari si vezi daca ai Transfer de date activat

| iDasTaN explică:

Am incercat. am incercat sa intru pe opera si cand scriu ceva pe google imi spune ca trebuie ca nu sunt bune setarile straight face Cred ca mai trec maine pe la Orange, poate, poate reusesc.