| puffii548 a întrebat:

Am si eu o mare problema. Am avut mai demult un telefon Nokia bl-4b,si cand sa il deschid imi aparea ca imi trebuie codul pin, nu codul de pe cartela ci codul de deblocare care apare cand vreau sa il deblochez...nu as vrea sa il resoftez pentru ca mi-as pierde din el multe chestii si nu vreau sa ma duc sa il decodez. In concluzie as vrea un site cu toate variantele de 4 cifre sau un site care sa imi explice cum sa il decidez ACASA! Merci mult

2 răspunsuri:
| MariusToc a răspuns:

Ai uitat codul de deblocare...

| puffii548 explică (pentru MariusToc):

Da daca stiti vreun site cu toate variantele posibile de 4 cifre ca stau si le bag pe toate.