| hatze a întrebat:

am si eu o mica intrebare referitoare la placa mea video! as vrea sa-mi pun pe placa video un cooler pentru ca nu am cooler ci un radiator! mentionez ca placa video e geforce 510 mb! dar marea problema este daca pun coolerul vine pe partea de jos! are ceva daca sa coolerul cu fata in jos? dau funda! multumesc happy

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am placa video cu cooler. La un moment dat, cooler-ul ala micut de pe ea, a inceput sa huruie mai rau decit tractorul, asa ca l-am scos si am pus in locul lui, un cooler mare (unul folosit la sursa). De atunci nu mai am probleme, nu mai face zgomot si fiind asa de mare, raceste mai mult decit suficient radiatorul PV-ului. Ca sta cu fata in jos sau in sus, chiar nu conteaza. Al meu sta cu fata in jos si n-are nici un stres, iar asa sta de doi ani cred.

1 răspuns:
| zidrax a răspuns:

Nu are... da nu-s sigur mai asteapta si alte raspunsuri happy poate uni zic k da unui nu Eu zic k n-are dar nu sunt sigur si nu vreau sa ai problemewinking