| vladkiid a întrebat:

am si eu o problema, acum 2 zile mi-am schimbat touch-screenul deoarece nu mai merge deloc, si acum 2 zile l-am primit inapoi, a mers. dar acum 2 -3 sa descarcat si doar acum l-am pornit. vreau sa stiu explozile solare afecteaza si touch-screenul?

2 răspunsuri:
| Gabitzu246 a răspuns:

Desigur ca nu, DAAAA, afecteaza oarecum semnalul de la telefon si cu foarte foarte putin telefonul, adica cum sa iti spun eu, ii da decat un impuls putin mai mare dintr-o data ca sa ma exprim mai pe inteles

| vladkiid explică (pentru Gabitzu246):

Deci, de aia face asa?