| GrigoAdrian a întrebat:

Salut am si eu un amarat de s5, ca daca nu ar fi amarat ar merge sa filmez sub apa calumea.
Problema e ca de multe ori dau play la filmare si touch screenul ramane pornit si iti dai seama ca apa mai face ca atunci sa se dea zoom sau mai rau se atinge nu stiu cum senzorul de aplicatii ( cel din stanga, de langa butonul home) e foarte enervant ca se oprese filmarea...
Am avut s3 tare tin minte ca pe ala puteam sa apas pe butonul power si filmai fara nici o problema.
NU STITI VREO MODALITATE CA SA BLOCHEZ SENZORII SI TOUCH CAND FILMEZ?

4 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Arunca l nu e bunlaughing

| Ineys a răspuns:

Esti inteligent rau, daca tu filmezi cu S5 sub apa. Si nu, nu poti bloca touch-ul sau senzorii.

| Exaizo a răspuns:

Sigur ca poti, dai cu ciocanul in el iar cand vezi ca nu mai merge ecranul inseamna ca „l-ai blocat"

| GrigoAdrian explică:

Ineys ce sa spun despre parerea ta... Sunt liber sa fac ceea ce vreau si de ce nu? 10 minute in apa nu pare sa afecteze telefonul, cu totul ca nu e subacvatic ci impermeabil...