| bboy a întrebat:

Am si eu o problema cu facebook-ul.Azi am intrat normal pe facebook si cineva a dat like la o poza. Am dat la notificari si daca dau pe acea imagine nu imi apare acel like. sau am vrut sa pun o descriere la o poza, totul a mers bine, acum cand am intrat pe facebook nu mai apare acea descriere... stie c ineva de la ce o fi?

4 răspunsuri:
| Mihaela a răspuns:

Hei.
Acel like poate si l-a retras, adica a dat unlike dupa aceea. Faza cu descrierea, poate era prea lunga sau nu ai dat "salveaza".
Da-i un restart la PC.
Numai bine!

| DonyHD a răspuns:

Nu iti mai apare like-ul pentru ca poate pers care a dat a dat unlike(sau nu-mi mai place) si cu descrierea cred ca nu s-a salvat bine sau stie cineva parola de la fb tauhappy

| bboy explică:

Nu cred ca le-au retras...deoarece am avut mai multe like-uri de la persoane diferite.Si cand dau la notificari ba imi apare aprecierile, dupa ce intru iar nu imi apare si la poza tot nu apare si descrierea era scurta si tot asa am pus descrieri la mai multe poze si la toate au disparut...straight face

| CadavrulVesel a răspuns:

A sters-o utilizatorul cu poza