| FlorinAlex1923 a întrebat:

Am si eu o problema cu laptopul.Cand il pornesc imi apare negru ecranul. Vreau totusi sa il desfac si sa il curat.De ce am nevoie? Am auzit de la cineva ca ai nevoie decat de pasta termoconductoare.Altcineva a spus ca am nevoie ai de termal pad.De ce am nevoie? Voi ce ati pus?

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca ramane ecranul negru de cand apesi pe buton, incearca sa cureti placutele si sloturile de RAM. Le poti curata cu spirt (NU SA LE BAGI IN SPIRT, ci sa umezesti o carpa fina si sa le stergi), iar apoi le lasi la uscat ceva timp.

Ca sa il desfaci ai nevoie de o surubelnita.