| ZapaciLaa a întrebat:

Buna TPU.

Am si eu o problema cu telefonul. Mi se stinge dupa cateva secunde dupa ce l-am deschis. Bateria joaca, iar chiar daca pun o hartiuta in spate tot nu sta. Si se aprinde doar cand vrea. Credeti ca ar fi mai bine sa il trimit la service pentru ca am garantie la el?

1 răspuns:
| raulwwe a răspuns:

Probabil daca l-ai scapat pe jos de aceea joaca bateria.Si bateria la randul ei se descarca deoarece asa se intampla dupa o vreme-"imbatraneste" si nu tine mult.
Poti sa mergi la service sa-ti repare problema!