| Anonimul23 a întrebat:

Am o problema cu telefonul, un Samsung Galaxy S4(i9505). De 3 zile nu se mai aprinde, sau se aprinde sta 10 secunde se blocheaza si dupa se stinge. Am incercat cu wipe data/cache dar tot nimic, am scos si cardul de memorie din el si tot nimic. Am incercat si cu alta baterie si tot asa face. Care ar putea fi problema?
P.S:Nu mai am garantie la el.

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Cine stie ce aplicatii dubioase ai descarcat pe el.

Bula
| Bula a răspuns:

Esti sigur ca e incarcata bateria?

| Pool77 a răspuns:

Daca nu merge nici cu Factory Reset, incearca sa-i pui tu un Custom Room.
De pe Sammobile cauti versiunea ta de telefon, si dupa ai acolo toate instructiunile.
Flash cu Odin, si cam gata esti.
Daca nu te descurci cu Odin, incearca prin Kiess.

| ellybai a răspuns:

Acum ceva timp am patit si eu asta tot cu un Samsung, dar al meu inca mai avea garantie.Am fost la magazinul de unde l.am cumparat si l-au reparat.Mi-au spus ca era din cauza softului.Du-te intr.un loc unde repara telefoane si cred ca vei rezolva