| xchgdt a întrebat:

Buna TPU.
Am si eu o problema cu youtube. Nu mai incarca. dar in schimb alte site-uri, da. Daca ma puteti ajuta sa il fac. sau sa imi ziceti alte site-uti de unde pot asculta muzica [ sa fie gen youtube dar sa nu fie trilulilu :-J ]
Multumesc.

4 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu spui ce browser folosesti, daca nu il ai incearca cu Google Chrome.
Poti incerca si cu trilulilu.ro, este asemanator cu youtube. Numai bine!

| xchgdt explică (pentru Ioandelasal):

Pai folosesc Google Chrome. Deci? o.o

| Ioandelasal a răspuns (pentru xchgdt):

N-am mai intalnit, youtube este o firma apartinand de Google si mereu mi-a mers foarte bine pe Google Chrome. Daca nu ai ultima varianta dezinstaleaza-l si instaleaza ultima si vezi ce iese.

| xchgdt explică (pentru Ioandelasal):

Am facut asta xD Si nimic. Tot la fel imi face sad