| justmisterious a întrebat:

Am si eu o problema. De curand am observat ca in office word-ul meu ( versiunea 2007) mi s-a dereglat ceva dar nu stiu ce. Problema e ca nu pot scrie cateva cuvinte continuu (unu dupa altu) pentru ca imi trece cuvantul ( cuvintele) pe randul urmator. Stie cineva care e problema si cum o pot rezolva? Merci.

2 răspunsuri:
| al3xander a răspuns:

Reseteaza setarile. un tutorial il gasesti aici http://www.urtech.ca/......stalling/. cine stie ce setare i-ai facut

| MaTrIx8378 a răspuns:

Incearca sa instalezi din nou programul si poate asa iti va merge.