| danikee a întrebat:

Am si eu o problema... Recent mi-am instalat Windows 7 dar nu imi merge sunetul cum trebuie. In Volum mixer toate optiunile sunt la maxim dar la aplicatii se aude doar pe jumate. Aici am o poza: http://i50.tinypic.com/ixgokx.jpg
Observati ca desi la Device sunetul merge perfect, in aplicatii merge doar pe jumate cum ar trebui sa mearga. Ma ajuta cineva?

2 răspunsuri:
| Predator30 a răspuns:

Interesant, incearca cu REALTEK HD AUDIO MANAGAER cu asta siguranta nu o sa mai ai probleme, eu asta il folosesc si is foarte multumit de el, am vazut ca si tu ai o versiune instalata, dar nu stiu de la ce ar putea sa fie incearca daca nu vrei sa il schimbi sa il reinstalezi din nou ...http://kat.ph/realtek-hd-audio-manager-for-windows-7-t4226844.html asta de care iti spuneam eu, mai mult de atata nu stiu cu ce sa te ajut, sper sa te ajute

| danikee explică:

Aceiasi versiune o am instalata. Si din RHDAM am incercat sa rezolv problema insa toate erau la maxim. straight face