| Adda_5046 a întrebat:

Buna TPU :*, am si eu un nokia n73 si de ceva timp imi tot spune ca nu mai are memorie cu toate ca am totul pe card si in memoria telefonului nu este nimic... daca ma puteti ajuta cu un sfat sau ceva va rog sa o faceti love struck astept raspunsurile voastre big hug :*.

Răspuns Câştigător
| LLTCATpRoduction a răspuns:

Formatare card...si resetare tel...il inchizi,ii scoti cartela si cardul, si tii apasat tasta verde, tasta 3 si * si tasta de on/of(pornire) le tii pe toate apasate si o sa rezolvi problema.le tii apasate pana cand se deschide telu.si iti apare sa setezi capitala.tu scrii buc.si iti da bucuresti.si dai ok

3 răspunsuri:
| fresHZoNe a răspuns:

Factory reset. nu este nevoie sa scoti cardul sau cartela pentru asta. salveaza-ti contactele pe sim inainte.

| Vasi_2046 a răspuns:

Verifica sa nu fie cardul plin. Restarteaza telefonul. Transcrie aici, mesajul exact.

| baalial a răspuns:

Posibil sa fi instala anumite aplicatii sau sa ai prea multe mesaje. iar daca nu e nici una din optiunile de mai sus poate fi o eroare. o solutie ar fi un update la software. daca vrei te pot ajuta. baga idu baalial29 si iti voi spune ce trebuie sa faci e foarte simplu.