Întrebare recomandată | AcadeauaRozaliee a întrebat:

am tableta Samsung galaxy tab 10.1 si de doua zile am tinut-o la incarcat. dar cand am vrut azi dimineata sa ma joc pe ea nu se mai deschidea...ce pot sa fac? am incercat sa iau cablul usb de la incarcatorul ei si l-am pus in unitatea de la pc sa se incarce si tot nu merge plss ajutati-ma

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Cam mult ai tinut-o la incarcat.Du-te la magazinul de unde ai cumparat-o.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca ai certificatul da garantie, mergi la centrul de unde ai cumparat-o spune-le despre problema ta. Este singura solutie.

| AcadeauaRozaliee explică:

Pff...e cumparata din Germania.