| pikaღ a întrebat:

acum o saptamana mi-am cumparat un telefon, nu avea nici o problema dar cand am iesit din oras semnalul era foarte prost.Si in casa este la fel,doar in putine locuri are semnal, stiti cauza? multumeschappy

4 răspunsuri:
| MCG a răspuns:

Problema e ca nu ai dual band activat daca ai Nokiahappy la Nokia poti activa dual-band din Meniu>Setari>Telefon>Mod Retea>Dual Band happy bafta cu umblatulbatting eyelashes

| pikaღ explică (pentru MCG):

Nu am Nokia happystii cum sa fac la HTChappyoricum mersi pentru raspuns.

| MCG a răspuns (pentru pikaღ):

La HTC imi pare rau dar nu stiu findca nu suport marca asta de telefoanehappy bafta sa gasesti raspuns si o zi bunahappy

| pikaღ explică (pentru MCG):

Multumesc la fel