| Anna14590 a întrebat:

Am un iphone 3 si mi-am upgradat o aplicatie.Acuma nu o mai pot dechide.Nu vreau sa o sterg insa cineva mi-a zis ca pot sa conectezi telefonul la Itunes si sa ii dau repair la un timp mai vechi si poate aplicatia va fi functionala din nou.Intrebarea mea este cum ii dau repair?[Funda]

3 răspunsuri:
| krysstal a răspuns:

Intrebarea este: Ai cont de ITunes? iti trebuie neaparat cont...

| Anna14590 explică (pentru krysstal):

Da am! Te rog frumosa sa ma ajuti ca nu stiu cum sa ii dau repair.
Multumesc anticipat!

| Anna14590 explică (pentru krysstal):

Da am. Poti tte rog sa imi zici cum sa dau repair?