| raducudinescu a întrebat:

Am un iphone 3gs si vad ca atunci cand e aprins nu se incarca adica bag cablul in priza si in iphone stecheru ala are un bec rosu si cand e conectat iphoneul se aprinde si vad ca el se aprinde da iphoneul nu se incarca iar daca il sting si il las se incarca. Si am mai gasit pe un blog ca se poate repara http://totuldespreiphone.blogspot.ro/......-iata.html dar nu cred ca e asta pentru ca daca ar fi cipul nu s-ar mai incarca deloc nici stins!

1 răspuns:
| costyflamebossulbossilor34 a răspuns:

De vina e priza probabil eu am incarcatorul de la Samsung si are tot un bec rosu iar cand il bag normal in priza nu se incarca dar cand misc de el totuinok