| AestheticPerf a întrebat:

Am un Iphone 7 si imi cam lipseste jack-ul audiohappy, credeti ca e o afacere buna sa il dau la schimb pentru un Lg G7 ThinQ? Ma refer daca merita, ca imi place cum functioneaza Iphone-ul si imi place camera si si de baterie sunt multumit si vreau sa stiu daca G7-le nu se blocheaza, are o camera cel putin la fel de buna ca Iphone-ul si desigur, daca tine bateria. Funda pentru cine ma lamurestebig grin

Răspuns Câştigător
| KlaudiuRad a răspuns:

Bateria o sa tina mai mult ca la iPhone, dar camera nu stiu daca va fi la fel de buna. Dar pentru jack intotdeauna merita sacrificiul.

1 răspuns:
| darrio2007 a răspuns:

Iti cam lipseste jack-ul? Ia mai cauta-l.