| Nanu_Dominik_1990 a întrebat:

Am un laptop Acer Aspire E 15 Start ES1-512-C8HG si specificati sung Intel Celeron Processor N2840 Si grafica e Intel HD Grapchis si 2 gb ddr3 L Memory nu stiu de cat egal Dar vreau sa upgradez Procesorul la unul care se numeste asa Intel Celeron G1850 Cu 2.9 ghz si 2.0 cache iar grafica la fel se pote? vreau sa upgradez la un Intel Hd grapchics iris si as vrea 8gb ddr3l 1600mhz ram Acer notebook travelmate b1 b113 pc3l-12800s Merge? Dau FUNDa

Răspuns Câştigător
| K0sti a răspuns:

Nu!

| Nanu_Dominik_1990 explică (pentru K0sti):

Tu ai gresit invata copile uite aici link catre pc: https://pcpartpicker.com/user/DominikMBK/saved/vbn7P6 gandeste te dupa sa scrii

| K0sti a răspuns (pentru Nanu_Dominik_1990):

Esti bazauc? Ala e calculator, nu laptop Acer Aspire E 15...

| Nanu_Dominik_1990 explică (pentru K0sti):

Pai eu incep cu un Acer aspire e 15 si imi cer scuze pentru mai devreme am fost inpuc nervos...

| K0sti a răspuns (pentru Nanu_Dominik_1990):

Tot nu pricep...
Ca idee, laptopul cum il iei asa ramai cu el! La desktop poti face ce modificari vrei tu!

| Nanu_Dominik_1990 explică (pentru K0sti):

Ram-ul poti sa-l schimbi 100%