| anonim_4396 a întrebat:

Am un laptop cu windows 7, mi-am descarcat o tema si nu mi-a salveaza, daca ai dau restart mi-a da pe cea default, ce sa fac

4 răspunsuri:
| gelu1970 a răspuns:

De regula tema nu se salveaza atunci cand windows nu e activat.

| anonim_4396 explică (pentru gelu1970):

E activat...

| gelu1970 a răspuns (pentru anonim_4396):

Am inteles. in ideea ca ai un windows curat, nemodificat, daca vrei instaleaza teamviewer si vedem ce problema are.

| Bobrov_Tudor_1971 a răspuns:

Pai vezi unde e descarcat-o si instaleaz-o/da click dreapta la mouse si da personalize (personalizare) si vezi daca tema e acolo.