| Sadboy88 a întrebat:

Am un laptop HP 11-y000na si îmi scrie pe ecran să pun parola, însă cand pun parola îmi apare pe ecran că,,passwords incorrect". Am încercat să-i fac un hard reset prin apăsarea tastei Shift si Restart si îmi apare troubleshot, am dat acolo si îmi apărea gen resetarea laptopului si asa mai departe. Am dat acolo si îmi scria,, ai nevoie de mai mult spațiu pe C:/ pentru a putea reseta acest PC". Dar problema este că nu am cum să intru in computer pentru a șterge fișiere, daca îmi apare eroare la tastarea parolei. Daca mă puteți ajuta cu ceva, sunteți cei mai tari. Dau si fundă celui mai relevant si folositor răspuns. Astept cu mult interes.

2 răspunsuri:
| Celcestietot a răspuns:

Intră în Safe Mode. Mai multe tutoriale găsești pe YouTube. Fundă?

| Sadboy88 explică (pentru Celcestietot):

Nu funtioneaza, frate. Apăs pe safe mode si tot mă readuce la,, ENTER THE PASSWORDS"