| Ionut321123 a întrebat:

Am un laptop luat acum nou Acer aspire E1-531, are wireless da nu are buton de activare a wireless-ului. Cum pot activa wireless-ul?

Răspuns Câştigător
| ViLLaS a răspuns:

Si eu am acelasi laptop, pentru a activa wireless-ul trebuie sa apesi [fn] si f3 sau intri in control panel / hardware and sound / windows mobility centre si dai turn wireless on si gata sa activat...winkingsper ca te-am ajutat funda plsbig grin

| Ionut321123 explică (pentru ViLLaS):

Mersi. da dc nu pot sa-ti dau funda?

| Ionut321123 explică (pentru ViLLaS):

Si tie iti merg jocurile? mie nu-mi merg, am windows 7 si am instalate toate driverele

| ViLLaS a răspuns (pentru Ionut321123):

Eh lasa daca nu merge imi pare bine ca te-am putut ajutawinking

| ViLLaS a răspuns (pentru Ionut321123):

Frate nu-mi merg toate in special cele vechi nu-mi merg findca sunt driverele prea avansate(prea noi)...

5 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Du-te la magazinu de unde l-ai luat si spune-i sa te invete.
Pa!